O salonie

Gabinet kosmetyczny Estetica mieści się na Wrocławskim Kozanowie. Już od ponad 10 lat dbamy o urodę i zdrowie naszych klientów.

 

Makijaż permanentny, wolumetria, wypełnianie zmarszczek, mezoterapia igłowa, oksybrazja, infuzja tlenowa, TCA, Frost Peel, to jedne z wielu zabiegów znajdujących się w szerokiej ofercie salonu. Poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej wykonujemy również wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające, odżywcze, lecznicze, złuszczające Tca Frost Peel, hennę brwi i rzęs, manicure, pedicure, depilacje, makijaż permanentny, przekłuwanie uszu, klamry na wrastający paznokieć, usuwanie naczynek i wiele innych.

 

Pracujemy wyłącznie na najlepszych produktach renomowanych producentów.

dyplomy i certyfikaty

Pracuję w zawodzie od dziesięciu lat, w tym od sześciu prowadzę własny salon kosmetyczny. Podstawowe umiejętności oraz wiedzę zdobyłam w Policealnym Studium Zawodowym Mgr. Andrzeja Czamary we Wrocławiu, ze specjalizacją w kosmetologii stosowanej, uzyskując tytuł Technika usług kosmetycznych. W kolejnych latach, mając na uwadze rozwój zawodowy oraz potrzebę regularnego poszerzania świadczonych usług, ukończyłam Policealną Szkołę Zawodową -  specjalizacja mikropigmentacja.

 

Uczestniczyłam również w szeregu szkoleń organizowanych przez Surima Professional, przygotowujących do wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej kwasem usieciowanym, nieusieciowanym oraz lipolizy iniekcyjnej.


Praca w branży kosmetycznej sprawia mi ogromną satysfakcję, jest równocześnie moją pasją, dlatego z wielką uwagą analizuję rynek nowości, uczestniczę w sympozjach, kursach, dzięki czemu moi klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalną usługę na najwyższym poziomie.

 

Tel:  888 911 895

Żaneta Płatek - kosmetyczka i właścicielka salonu

> Z zamiłowania joginka.

> Z pasji designerka.

> Praktykująca jogę od 10 lat, nauczająca od 5.

> Niepoprawna optymistka, naturalny coach, sportowy maniak.

> Wszystko co robi, robi z pasją.

> Trener personalny, dietetyk, psycholog.

> Pomoże Ci osiągnąć sukces krok po kroku zmieniając nawyki żywieniowe, zmieniając nastawienie do sportu.

> Sprawi, że pokochasz siebie i zaakceptujesz w pełni swoje ciało.

> W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz i o rzeczy, które z nimi tworzysz.

 

EDUKACJA: Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie - instruktor Jogi,  Akademia Mistrzostwa Sportowego - trener personalny, dietetyk, psycholog sportu.

DOŚWIADCZENIE: Instruktor mentalny w Centrum Relaksu Grota Solna Wrocław, trener osobisty i instruktor sportu w Milhattan Fitness House Milicz, instruktor vinyasa flow joga w Fitness Latte Wrocław, instruktor jogi (hatha joga, astanga, vinyasa) w HES Gym&Fitness Wrocław

 

 Tel.  663 428 265

Aleksandra Dul - dietetyczka

 

Pracuję w zawodzie od czternastu lat, w tym od dziesięciu prowadzę własny salon kosmetyczny. Podstawowe umiejętności oraz wiedzę zdobyłam w Policealnym Studium Zawodowym Mgr. Andrzeja Czamary we Wrocławiu, ze specjalizacją w kosmetologii stosowanej, uzyskując tytuł Technika usług kosmetycznych.

W kolejnych latach, mając na uwadze rozwój zawodowy oraz potrzebę regularnego poszerzania świadczonych usług, ukończyłam Policealną Szkołę Zawodową -  specjalizacja mikropigmentacja oraz szereg profesjonalnych szkoleń organizowanych przez kliniki medyczne z dziedziny medycyny estetycznej.

 

Praca w branży kosmetycznej sprawia mi ogromną satysfakcję, jest równocześnie moją pasją, dlatego z wielką uwagą analizuję rynek nowości, uczestniczę w sympozjach, szkoleniach, dzięki czemu moi klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalną usługę na najwyższym poziomie.

 

Tel: 888 911 895